Фото: Roman Synkevych 🇺🇦 on Unsplash

За інформацією Банка Кредит Дніпро, він відновив кредитування малого та мікробізнесу, а саме підприємств з річним оборотом до 150 млн грн. Максимальний ліміт фінансування складає до 8 млн грн. 

Кредит надається для поповнення оборотного капіталу новим та діючим клієнтам банку. При цьому фінансування може бути оформлене і за стандартними кредитами, і в рамках програми державної підтримки клієнтів МСБ «Доступні кредити 5-7-9%», до якої Банк Кредит Дніпро приєднався минулого року. Кредитування в рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» дозволить отримати кредит під 0% річних, що є вагомою підтримкою для бізнесу сьогодні. 

Забезпеченням повернення кредиту можуть виступати порука власників, державні гарантії, строкові депозити в Банку Кредит Дніпро чи застава основних засобів підприємства або майна власників. Фінансування до 1 млн грн може бути надано під поруку власників та державну гарантію без необхідності надавати додаткове забезпечення. 

«Зараз повинне бути максимальне розуміння між банківським сектором та іншими секторами економіки. Саме тому ми відновили кредитування малого та мікробізнесу, якому саме сьогодні край необхідна фінансова підтримка, щоб планувати свою діяльність та свої оборотні кошти на більш довгий строк»,– повідомив Павло Лихоманов, Директор Департаменту малого та мікробізнесу Банку Кредит Дніпро. — Пріоритетними напрямками є логістика, торгівля паливно-мастильними матеріалами, фармацевтика, а також виробництво та переробка продуктів харчування. Ми враховуємо специфіку кожного регіону, кожного напрямку діяльності і пропонуємо найбільш вигідне рішення для кожного клієнта», — додав Павло. 

Фінансування надається строком до 12 місяців. Враховуючи потребу бізнесу в швидкості, функціональності та мобільності, попереднє рішення приймається всього за один день і не потребує масивного пакету документів.

За матеріалами: Банк Кредит Дніпро

bankir.info 12.05.2022

Читайте також: Акція для підприємців від банку «Південний»: вісім місяців розстрочки під 0% для придбання термінала Смарт Каса