Фото: bankir.info

Прес-центр ПУМБу оголосив, що з 20 червня 2022 року, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підвищує ставки за депозитами для фізичних осіб у національній валюті. Дохідність вкладів в гривні збільшиться на 2-3% залежно від виду депозиту та строку розміщення.

Нові ставки для депозитів в національній валюті:

Фото: https://www.pumb.ua/

Пропозиція актуальна як для вже існуючих, так і нових клієнтів банку. Відкрити депозит у ПУМБ можна як офлайн (у відділенні), так і онлайн (у мобільному додатку ПУМБ Online). Для нових клієнтів банку достатньо пройти процедуру ідентифікації через застосунок Дія. Після цього, користувач зможе відкрити та активувати дебетову віртуальну карту всеКАРТА та отримати доступ до усіх послуг банку, окрім кредитування.

Ще одним бонусом депозитів від ПУМБ є програма лояльності ПУМБ (+1% річних), яка діє на більшість (окрім депозитів «Надійний» та «Скарбничка+») депозитні програми банку. Програма лояльності діє за умови пролонгації діючого вкладу, відкриття другого депозиту за наявності діючого у ПУМБ, повторного розміщення депозиту та відкриття депозиту за допомогою додатку ПУМБ Онлайн.  За результатами 1 кварталу 2022 року, 80% клієнтів ПУМБ стабільно продовжують свої вклади в ПУМБ.

ПУМБ вже понад 30 років виконує усі зобов’язання перед клієнтами, державою та співробітниками і, попри воєнні дії, продовжує вчасно виплачувати депозити та інші виплати згідно з умовами договорів. Навіть більше, як банк-агент Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у березні-червні 2022, банк виплатив вкладникам банків-банкрутів понад 90 млн грн і продовжує ці виплати.

За офіційними даними НБУ, ПУМБ став ТОП-2 у переліку найприбутковіших банків з приватним капіталом за 1 квартал 2022 року. Також, за даними НБУ, за 1 квартал 2022 року, ПУМБ, серед банків з приватним капіталом, посів 2 місце за обсягом приросту коштів фізичних осіб на вимогу в гривні та 2 місце за приростом загального обсягу (поточні рахунки та строкові депозити) роздрібного депозитного портфеля в національній валюті.

За матеріалами: ПУМБ

bankir.info 24.06.2022

Читайте також:

Ощадбанк відновлює карткове кредитування фізичних осіб

1 червня ПриватБанк продовжує пільгові умови кредитування та відновлює збільшення кредитних лімітів