Фото: Mark OFlynn on Unsplash

За повідомленням пресслужби ПриватБанку, для підприємців – клієнтів банку запущено новий сервіс «Каса» – який дозволяє просто підключити та використовувати POS-термінали банку як програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО). «Каса» – комплексне рішення, яке поєднує в собі онлайн-кабінет і додаток для POS-термінала.

Додаток «Каса» від ПриватБанку, що вбудований у POS-термінал, виконує функцію касового апарата – продаж товарів, оформлення інкасації, внесення до каси готівки для розміну та інше.

Онлайн-кабінет сервісу «Каса» дає можливість онлайн реєструвати торгові точки, касирів та каси, не відвідуючи податкову службу. Крім того, користувачі сервісу зможуть стежити за продажами, вносити товари й послуги у довідник, фіскалізувати фінансові операції.

Вартість сервісу «Каса» врахована до тарифу з еквайрингу. Для підключення до сервісу необхідно бути клієнтом ПриватБанку та згідно з інструкцією зареєструватися в особистому кабінеті. Після реєстрації банк установить POS-термінал із додатком «Каса».

За матеріалами: ПриватБанк

Відео: bankir.info

bankir.info 27.06.2022

Читайте також:

Акція для підприємців від банку «Південний»: 8 місяців 0% розстрочки для придбання термінала Смарт Каса

Держава надасть українцям безповоротні гранти до 250 тис. грн. на новий бізнес